LPU tv - Puławska Telewizja

LPUtv jest kontynuacją pomysłu na lokalne media. Starsze rodzeństwo LPU24.pl i LPUradio.pl mają się całkiem dobrze i wciąż się rozwijają. LPUtv powstała z myślą o mieszkańcach, którzy potrzebują krótkiej, syntetycznej informacji na tematy lokalne bez zadęcia i zbędnych komentarzy. Możecie liczyć na materiały aktualne, ciekawe i nadawane najszybciej jak to możliwe.
LPUtv nadawana jest codziennie w sieci Puławskiej Telewizji Kablowej oraz dla osób nieposiadających dostępu do TVK, w internecie.

Cel jaki sobie postawiliśmy to produkcja programu telewizyjnego, w którym będziemy relacjonować lokalne wydarzenia, czasem zwariowane pomysły a także całkiem poważne przedsięwzięcia.

Chcemy także by LPUtv była Waszą Drodzy Państwo telewizją. Naszą ambicją jest to by właśnie Mieszkańcy tworzyli to medium. W czasach powszechnego dostępu do urządzeń mobilnych, każdy z nas może zostać fotoreporterem lub fantastycznym operatorem kamery. Jeśli jakiś temat Cię interesuje, niepokoi lub masz głowę pełną pomysłów – śmiało, napisz do nas lub zadzwoń. LPUtv jest “Twoją” lokalną telewizja, więc chcemy, aby znalazły się tutaj tematy, które właśnie Ciebie interesują. Jak mawiał klasyk bierzcie i kręćcie a my to opublikujemy.

Bądźcie z nami! Pozdrawiamy LPUtv

… o 5 nad ranem!

… jak i na bagnach!

Tak odpoczywamy 😉