Jak pewnie zauważyliście nieśmiało startujemy z naszym nowym projektem LPUtv.pl. Nasz pomysł to telewizja blogowa czyli coś takiego, że się dzieje to relacjonujemy nie dzieje się nic śpimy.

Tak całkiem poważnie LPUtv.pl to ukłon w Waszą stronę – to projekt obywatelski, gdzie oprócz relacji z miasta, powiatu mamy nadzieję znajdą się Wasze materiały. Chwile są tak ulotne, że warto je zapisywać. My chcemy je zapisywać kamerami, chcemy także mówić bezstronnie a czasami stronniczo o sprawach, które Was i nas interesują czyli o tym jak się żyje w Puławach i okolicy.

Mamy nadzieję, że “wejdziecie” w to z nami. Czekamy na Wasze filmiki, czekamy na Wasze spostrzeżenia, czekamy na Wasze informacje w myśl zasady razem możemy więcej, więc spróbujmy.

W projekcie biorą udział zapaleńcy, którzy “co nie co” już TV “dotknęli”, ale ze względu właśnie na to “co nieco” prosimy Was o wyrozumiałość i konstruktywne uwagi. Angażujemy się w to czasowo, finansowo, merytorycznie nie licząc na zarobki (może kiedyś), licząc natomiast na Waszą współpracę i chęć współredagowania czegoś co jest lokalne, czegoś co jest nasze.

Pozdrawiamy

Paweł – 2 szt. Piotrek, Karol, Mariusz, Grzesiek i Marcin.

Dodaj komentarz